portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

powiększanie penisa

Popularne metody powiększania penisa

Powiększanie penisa staje się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne. I jest to zupełnie zrozumiałe, że każdy facet chciałby pochwalić się swoją męskością przed partnerką. Rozmiar ma duże znaczenie w seksie, ponieważ dłuższy penis i grubszy penis zapewnia silniejszą stymulację pochwy i tym samym głębsze doznania erotyczne. Długi penis potrafi doprowadzić partnerkę do orgazmu pochwowego, ponieważ podczas penetracji pochwy przyjemnie drażni punkt G. Jakie metody pozwalają  powiększyć penisa?

Powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego

Powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego staje się coraz bardziej popularne, można powiedzieć, że to naturalny botox penisa. Kwas ten posiada właściwości kumulujące wodę w tkankach, co powoduje zwiększenie ich objętości. Na czym polega zabieg? Otóż lekarz za pomocą igły wprowadza odpowiednią dawkę środka do tkanek penisa, przez co ulega on powiększeniu. Zabieg trwa niecałą godzinę, a pacjent nie musi się do niego specjalnie przygotowywać. Kwas hialuronowy ma tę zaletę, że ulega samodegradacji, co oznacza, że nie trzeba go usuwać.

Odpowiednio przeprowadzony zabieg może wydłużyć penisa nawet 3 cm, co w przypadku niewielkiego rozmiaru stanowi kolosalną różnicę. Pacjent powinien wstrzymać się od aktywności seksualnej przez okres ok. 2 tygodni i w tym czasie codziennie przeprowadzać masaż główki penisa, aby efekt był trwalszy.

Powiększanie penisa za pomocą własnego tłuszczu

Tkanka tłuszczowa pobrana z własnego ciała to również znana metoda na powiększanie penisa. Na czym polega? Otóż od pacjenta pobierana jest określona ilość komórek tłuszczowych i wprowadzana do prącia penisa, dzięki czemu ulega on powiększeniu – wydłużeniu i pogrubieniu. Tkanka tłuszczowa pobierana jest za pomocą liposukcji, a następnie przez niewielki nacięcia w prąciu wprowadzana do penisa. Lekarz w ostatnim etapie powiększania penisa stosuje równomierny masaż prącia i penisa, aby równomiernie rozprowadzić komórki tłuszczowe i tym samym zwiększyć jego rozmiar.

U niektórych pacjentów zabieg ten wydłużył penisa nawet do 20%, a efekt utrzymuje się do 3 lat. Warto zaznaczyć, że ta metoda może wydawać się drastyczna, ale zabieg przeprowadzany jest na miejscowym znieczuleniu. Wszczepianie własnych komórek tłuszczowych czyni ten zabieg jednym z najbardziej bezpiecznych, ponieważ własny tłuszcz przyjmuje się bez efektów ubocznych, więc ryzyko powikłań jest minimalne.

Powiększanie penisa – chirurgiczne podcięcie więzadeł wieszadłowych

To operacyjna metoda powiększania penisa, podczas której lekarz podcina więzadła wieszadłowe trzymające penisa blisko kości łonowej. To dość drastyczna metoda, więc niesie za sobą ryzyko powikłań, ale niektórzy mężczyźni za wszelką cenę chcą powiększyć swoją męskość, aby poczuć się pewnymi siebie podczas stosunku. Jednak warto dodać, że do najbardziej popularnych niechirurgicznych metod powiększania penisa jest powiększanie kwasem hialuronowym i własnym tłuszczem.

Powiększanie penisa a pewność siebie

Powiększanie penisa to dość popularny temat, ponieważ obecnie medycyna rozwija się w coraz szybszym tempie, dzięki czemu na rynku pojawiają się coraz nowsze metody na powiększanie penisa. Dlatego nie warto popadać w kompleksy z powodu zbyt małego przyrodzenia, bo przecież można skorzystać z nowych osiągnięć i cieszyć się udanym życiem seksualnym. Bo chociaż prawie żadna kobieta tego nie powie głośno, to rozmiar ma znaczenie dla jakości seksu. Dłuższy i grubszy penis wynagradza kobiecie wszystkie inne niedoskonałości partnera i zapewnia pełną satysfakcję.

Podobne artykuły