portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

co jesc na potencje

Afrodyzjaki dla mężczyzn – co jeść, żeby mieć ochotę na seks?

Afrodyzjaki dla mężczyzn można znaleźć w postaci suplementów, ale okazuje się, że jedzenie niektórych produktów wzmaga popęd seksualny, podnosi poziom testosteronu, zwiększa pożądanie seksualne, a także zwiększa erekcję i zapewnia silniejsze doznania erotyczne podczas seksu. Co jeść, żeby odzyskać ochotę na seks i żeby znów stawać na wysokości zadania w łóżku?

Afrodyzjaki dla mężczyzn – czym właściwie są?

Afrodyzjaki dla mężczyzn dostępne są w postaci farmakologicznej, ale wielu panów woli te, które mają naturalne pochodzenie. Ich największym plusem jest to, że w naturalny sposób przywracają sprawność seksualną bez użycia środków chemicznych. Dlatego warto po nie sięgać, aby wspomagać swoją potencję. W starożytności wróże i magowie przyrządzali różnego rodzaju napary i potrawy, które działały jako afrodyzjaki i pobudzały popęd seksualny u mężczyzn. Również królowie i faraonowie spożywali potrawy i mikstury przed współżyciem, które zapewniały im płodność.

Afrodyzjaki dla mężczyzn to najprościej mówiąc substancje, witaminy i mikroelementy, które pobudzają popęd seksualny i sprawiają, że zabawy w łóżku nabierają nowego oblicza i sprawiają niesamowitą przyjemność dla dwojga. Co warto jeść, aby na nowo rozbudzić ochotę na seks?

Afrodyzjaki dla mężczyzn – owoce morza

To jedne z najpopularniejszych afrodyzjaków naturalnego pochodzenia dla mężczyzn, które wzmagają popęd. Dzieje się tak nie tylko ze względu na zawartość składników odżywczych, lecz także z uwagi na kształty, które przypominają narządy płciowe i tym samym działają na podświadomość, która rozbudza popęd seksualny. Do najbardziej popularnych owoców morza, która warto jeść należą: kraby, krewetki, mule, ostrygi, homary i małże.

Afrodyzjaki dla mężczyzn – szczegółowa lista

Do najbardziej popularnych afrodyzjaków dla mężczyzn, na które stać każdego faceta należą:

Miłorząb – często znajduje się w składzie suplementów wspomagających potencję. Jest też używany do leczenie impotencji i niepłodności u mężczyzn.

Korzeń żeń-szenia -warto go pić w formie odwaru lub dodawać zmielony do potraw. To kolejny silnie działający na potencję z afrodyzjaków dla mężczyzn.

Nasiona Maca – to roślina, która wzmacnia organizm, a także działa na potencję i podnosi poziom testosteronu. Pozwala na nowo cieszyć się seksem.

Imbir – warto go stosować jako afrodyzjak dla mężczyzn, zwłaszcza przed stosunkiem, ponieważ usprawnia krążenie krwi i tym samym wzmaga jej dopływ do penisa, co zapewnia lepsze doznania erotyczne.

Miód – wzmacnia organizm i dodaje energii podczas łóżkowych igraszek. Warto dodawać go do kawy lub herbaty zamiast cukru.

Jaja i produkty mleczne – zawierają argininę, która zwiększa ukrwienie genitaliów i tym samym zwiększa ochotę na seks.

Czekolada – najlepiej jako afrodyzjak dla mężczyzn działa czekolada gorzka, pomimo że jej smak nie każdemu przypada do gustu. Jednak warto zjeść kilka kostek, bo to wpłynie na udany seks.

Kozieradka – zioło to nie należy do najsmaczniejszych, ale niesamowicie mocno działa jako afrodyzjak dla mężczyzn, ponieważ poprawia ukrwienie genitaliów, a także podnosi poziom testosteronu. W sporcie często stosowana jest jako legalne sterydy w celu zwiększenia poziomu testosteronu, co wpływa na wzrost siły podczas treningów.

Wino czerwone – napój ten od najdawniejszych czasów był stosowany jako afrodyzjak, który wzmagał popęd zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dlatego przed stosunkiem warto wypić lampkę czerwonego wina.

Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn od wieków były stosowane zarówno przez władców, jak i wśród ludu, ponieważ zapewniały płodność i wzmagały ochotę na seks. Dlatego warto je stosować również dziś, bo dzięki temu można usprawnić lub na nowo rozbudzić swoje pożądanie seksualne.

Podobne artykuły