portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

jak urozmaicić grę wstępną

Seksowna bielizna a siła doznań seksualnych i urozmaicenie seksu

Seksowna bielizna wpływa na wyobraźnię partnera i tym samym na jego poziom podniecenia. Odpowiednio dobrana bielizna może wprowadzić do życia erotycznego urozmaicenie, ponieważ panowie lubią, gdy kobieta często ubiera inny model ,,wyzywającej” bielizny, który rozpala ich do czerwoności. Jednak nie tylko mężczyźni mogą czerpać przyjemność z widoku kobiety w seksownej bieliźnie, ponieważ może ona także wpływać na jakość doznań seksualnych u kobiet. Jaki kolor i krój wybrać, aby rozgrzać doznania seksualne do czerwoności?

Seksowna bielizna – urozmaicenie łóżkowej monotonii

Seksowna bielizna to znakomity sposób na urozmaicenie życia erotycznego i tym samym wyrwanie z łóżkowej monotonii. Widok partnerki w seksownych, skąpych ciuszkach niesamowicie pobudza wyobraźnię i pożądanie u partnera. Nawiasem mówiąc, mężczyźni to w większość wzrokowcy, więc zmysł wzroku ma duży wpływ na ich doznania i siłę orgazmu podczas stosunku. Jeśli do tej pory kobieta podczas seksu była ubrana w tzw. strój Ewy, to założenie odpowiedniej bielizny może być nowym etapem łóżkowych igraszek.

Seksowna bielizna – jaką wybrać?

Przede wszystkim seksowna bielizna powinna być wygodna dla kobiety, aby w pełni pozwalała jej wykonywać swobodne ruchy podczas seksu. Rozmiar powinien być dobrany również w taki sposób, aby podkreślał kobiece walory i tym samym jeszcze bardziej rozpalał pożądanie u partnera. Istnieje wiele modeli bielizny do seksu, dlatego w celu uniknięcia monotonii w łóżku warto co jakiś czas kupować inny krój. Jakie są modele?

Bielizna koronkowa. Koronki w bieliźnie od najdawniejszych czasów stanowiły element kuszących strojów kobiet. Dlatego warto wybrać koronkową bieliznę, która zawiera te elementy zwłaszcza w dolnych partiach t.j. majtki i pończochy. To niesamowicie mocno pobudzi partnera. Warto dodać, że odpowiednio dobrane pończochy powodują lekki ucisk na górną część ud kobiety i tym samym mogą wzmagać doznania seksualne i prowadzić do silniejszego orgazmu.

urozmaicenie seksu

Bielizna jedwabna. Jedwab to również materiał, który był stosowany już w starożytnych czasach. Kojarzy się z elegancją, a seksowna jedwabna bielizna głównie polecana jest parom, które preferują tradycyjny seks. Nie oznacza to jednak, że nie powinny jej wypróbować kochankowie, którzy szukają nowych doznań. Warto wypróbować różne modele i sprawdzić, który najsilniej pobudza zmysły i powoduje podniecenie.

Czarna czy czerwona? Kolor czarny kojarzy się z tajemniczością i elegancją. Dlatego czarna bielizna może pobudzać w mężczyźnie zmysły, które sprawią, że zacznie w kuszący sposób odkrywać tajemnice drzemiące w kobiecie. Ta z kolei może go kusić i tym samym wzbudzać jeszcze silniejsze pożądanie. To znakomity kolor dla par, które lubią długą i kuszącą grę wstępną, a koronkowe elementy jeszcze bardziej rozpalą wyobraźnię kochanka.

Czerwona seksowna bielizna polecana jest parom, które lubią raczej krótką grę wstępną i szybkie przejście do sedna. Kolor czerwony to barwa pożądania, ponieważ kojarzy się z seksem, ale też może podświadomie kojarzyć się z czymś zakazanym (z uwagi na światło stopu), tym samym jeszcze bardziej wzmagają pożądanie ciała kochanki. Ten model przede wszystkim polecany jest parom, które lubią ostry seks i szukają nowych doznań.

Bielizna wykonana z lateksu. Ten rodzaj polecany jest parom, które uprawiają seks BDSM, ponieważ widok partnerki w lateksowym ubraniu niesamowicie podnieca partnera. Poza tym, tego typu bielizna najczęściej jest skrojona w taki sposób, aby podkreślać w wyzywający sposób walory kobiecie i tym samym wzmagać żądzę seksualne obojga partnerów.

Seksowna bielizna – odpowiednie modele do rodzaju seksu

Producenci obecnie dopasowują się do potrzeb klientów i tym samym projektują coraz wygodniejsze modele seksownej bielizny przeznaczone do różnego rodzaju seksu. W sklepach dostępna jest bielizna przeznaczona np. do seksu oralnego, analnego, itd. Poszczególne modele różnią się krojem i tym samym odsłaniają poszczególne części ciała partnerki, np. pochwę – seks oralny lub odbyt – seks analny.

Warto dodać, że kobieta sama powinna dobrać rozmiar, aby seksowne ,,ubranko” zapewniało jej komfort. Niektóre panie są uczulone na lateks lub poliester, dlatego warto zwracać uwagę na skład materiału, który może spowodować alergię i tym samym zepsuć seksualną zabawę.

Seksowna bielizna a gra wstępna

Seksowna bielizna nie tylko pozwala rozbudzić zmysły partnera, lecz także umożliwia stopniowe odkrywanie ciała partnerki i tym samym budowanie coraz silniejszego napięcia seksualnego obojga kochanków. Warto również wypróbować maski, które zasłaniają część twarzy drugiej osoby i tym samym wprowadzają nutkę tajemniczości, która wzmaga doznania seksualne i pożądanie drugiej osoby. To znakomity sposób na urozmaicenie życia erotycznego i utrzymanie pożądania na odpowiednim poziomie, co według filozofii arabskiej zapewnia wierność kochanków i stronienie od zdrad.

Podobne artykuły