portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

afrodyzjaki dla kobiet

Afrodyzjaki dla kobiet – jak naturalnie podkręcić libido?

Afrodyzjaki dla kobiet to recepta na niskie libido i brak ochoty na seks. Istnieje wiele suplementów, które wspomagają popęd seksualny u kobiet, jednak warto sięgnąć po te naturalne, które są zdrowe i zwiększają ochotę na łóżkowe igraszki na nowo.. Kobiety potrzebują nieco innych składników spożywczych niż mężczyźni, aby pobudzić produkcję hormonów i tym samym zwiększyć apetyt na seks.  Poznaj najsilniejsze afrodyzjaki dla kobiet naturalnego pochodzenia.

Afrodyzjaki dla kobiet – czekolada

Czekolada to chyba jeden z najbardziej popularnych afrodyzjaków dla kobiet. Dlaczego ten produkt działa niczym afrodyzjak na kobietę? Otóż po jej spożyciu zwiększa się wydzielanie serotoniny, czyli hormonu szczęścia, podobnie jak w stanie zakochania i w trakcie seksu. O wiele mocniej na popęd kobiet działa czekolada gorzka ponieważ zawiera więcej kakao niż słodka. Niestety wiele kobiet woli osładzać sobie życie, jednak słodka czekolada zawiera dużo tłuszczu i cukru, więc jej nadmiar może przyczynić się do spadku energii i tym samym ochoty na seks.

Afrodyzjaki dla kobiet – anyż

Jako afrodyzjak dla kobiet znakomicie działają anyżowe ciasteczka, które były podawane na ucztach już w czasach starożytnych rzymian. W obecnych czasach dostępne są pierniczki z anyżem, która zawierają kakao i anyż, więc efekt pobudzenie seksualne i żądza kobiety gwarantowana.

Afrodyzjaki dla kobiet – szafran

Szafran to podobnież jeden z najsilniejszych afrodyzjaków dla kobiet, który działa cuda. Pozyskiwany jest z kwiatów krokusa i niesamowicie mocno zwiększa popęd u kobiet. Przyprawa ta nie należy do najtańszych, ale warto ją stosować, jeśli chcesz ponownie pobudzić swój apetyt na seks.

Afrodyzjaki dla kobiet – marchew

Marchew nie tylko pobudza seksualnie lecz także korzystnie wpływa na cerę. Zawiera w składzie beta-karoten, który sprawia, że skóra nabiera brązowego odcienia, podobnie jak podczas opalania na słońcu lub w solarium. warto więc pić soki marchewkowe i spożywać surową marchewkę w formie sałatek lub jako przekąskę przed TV.

Afrodyzjaki dla kobiet – miłorząb

Miłorząb niesamowicie mocno podnosi libido i pobudza cały układ hormonalny odpowiedzialny za pożądanie seksualne u kobiety. Poza tym, miłorząb sprawia, że orgazmy osiągane przez kobiety są o wiele silniejsze niż bez jego stosowania. Jeśli chcesz zwiększyć poziom swojego libido oraz osiągać niesamowicie silne orgazmy to pamiętaj o tej roślinie, bo to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków dla kobiet.

Afrodyzjaki dla kobiet – pobudzające owoce

Okazuje się, że niektóre owoce również działają niczym afrodyzjaki dla kobiet i zwiększają libido. Dlatego jeśli chcesz odzyskać ochotę na seks to zadbaj, aby w Twojej diecie znalazły się takie owoce jak: banan, awokado, melon i mango. Można powiedzieć, ze owoce te działają na mózg podprogowo i przez to pobudzają pożądanie z uwagi na fakt, że przypominają męskiego penisa lub kobiecą pochwę.

Afrodyzjaki dla kobiet – olejki zapachowe

Olejki można wykorzystywać do masaży lub do kąpieli ponieważ ich zapach działa pobudzająco na kobietę. W szczególności warto stosować olejek o zapachu waniliowym lub drzewa sandałowego. Podczas wspólnej kąpieli taka magiczna woń wprawi kobietę w przyjemny nastrój i rozbudzi pożądanie seksualne.

Afrodyzjaki dla kobiet pozwalają zwiększyć libido i apetyt na seks, dlatego warto zadbać, aby znalazły się w diecie.

Podobne artykuły