portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

jak wydłużyć stosunek

Przedwczesny wytrysk – jak wydłużyć stosunek?

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn, ponieważ nie pozwala w pełni zaspokoić kobiety pod względem seksualnym. Często zdarza się, że mężczyzna zaczyna szczytować, podczas gdy jego kobieta nawet nie zaczęła jeszcze w pełni odczuwać doznań seksualnych. Wskutek niezaspokojenia narasta w niej napięcie, która przekłada się na życie codzienne. Dlatego warto zadbać o to, aby każde z kochanków odczuwało pełną satysfakcję z seksu i było w pełni zaspokojone. Jakie są sposoby na wydłużenie stosunku?

Przedwczesny wytrysk – przyczyny

Przedwczesny wytrysk według seksuologów ma miejsce wtedy, gdy mężczyzna osiąga orgazm przed upływem 2 minut od rozpoczęcie stosunku. To zdecydowanie za krótko, aby  kobieta poczuła się zaspokojona. Jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy? Tak naprawdę nie można jednoznacznie określić przyczyn fizycznych, ale duże znaczenie, a może nawet największe ma psychika mężczyzny.

Zbyt szybki wytrysk może być spowodowany niecierpliwością lub napięciem seksualnym, aby sprostać wymaganiom kobiety. I taki stan tworzy błędny krąg, bo z jednej strony kochanek może starać się ze wszystkich sił, aby zaspokoić swoją kobietę, a z drugiej strony jest to niemożliwe w wyniku przedwczesnego wytrysku będącego efektem tej presji.

Dlatego należy obserwować reakcję swojego ciała na poszczególne bodźce, które pojawiają się podczas stosunku. Jeśli są to jęki kobiety to warto poprosić ją, aby wyciszyła się, jeśli to widok jej pupy jest przyczyną, to należy zmienić pozycję.

Przedwczesny wytrysk – metody dla mężczyzn

Przedwczesny wytrysk można opóźnić za pomocą kilku metod. Jedną z nich jest stosowanie kilku prezerwatyw jednocześnie, co zmniejsza stymulację prącia z uwagi na grubość lateksu. Kolejnym sposobem jest wypicie niewielkich ilości alkoholu, który rozrzedza krew i tym samym opóźnia wytrysk. Warto tu jednak wspomnieć, że wyjątkiem jest wino, które często stosowne jest jako naturalny afrodyzjak.

To jednak nie wszystko, ponieważ w osiąganiu orgazmu największe znaczenie ma psychika, bo to mózg wysyła sygnał do członka, aby ten zaczął szczytować. Dlatego myślenie o sprawach nie związanych  z seksem podczas stosunku może pomóc w opóźnieniu wytrysku. Wymaga to systematycznych ćwiczeń, ale z czasem pozwala zapanować nad swoimi myślami.

przedwczesny wytrysk przyczyny

Dość skuteczną metodą ćwiczeń jest APE (Anti Premature Ejaculation), która uczy jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. Metoda ta bazuje na naturalnych reakcjach i instynktach oraz uczy jak nad nimi w pełni zapanować podczas stosunku i tym samym opóźnić zbyt wczesny wytrysk. To jednak nie wszystko, ponieważ dużą rolę odgrywa także partnerka, która może pomóc w opóźnieniu wytrysku.

Przedwczesny wytrysk a współpraca w łóżku

Kobieta może wesprzeć swojego partnera w radzeniu sobie z przedwczesnym wytryskiem. W tym celu warto wykona wspólne ćwiczenie. Partner kładzie się wygodnie na plecach, a kobieta siada okrakiem na jego udach i stymuluje penisa. Gdy zauważy, że kochanek zaczyna dochodzić do orgazmu, powinna natychmiast przerwać stymulację i mocno zacisnąć penis palcami ok. 3 cm poniżej główki i przytrzymać, aż podniecenie minie.

Takie ćwiczenie warto wykonać kilka razy podczas jednej sesji, aby nauczyć partnera panować nad emocjami i radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem.

Przedwczesny wytrysk – stosunek przerywany

Stosunek przerywany to świetna metoda na przedwczesny wytrysk, pomimo że wymaga wprawy. Mężczyzna powinien przerwać penetrację pochwy za każdym razem, gdy poczuje, że zbliża się orgazm. Po wyciągnięciu penisa może zacisnąć go palcami ok. 3 cm poniżej główki. Jeśli podniecenie minie to stosunek powinien być kontynuowany i tak do momentu, aż to partnerka osiągnie orgazm.

Przedwczesny wytrysk to problem wielu par, ponieważ mężczyzna nie potrafi dogodzić w pełni swojej partnerce. Jednak dzięki odpowiednim sposobom, można nad nim zapanować.

Podobne artykuły