portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia

ziola na potencje

Zioła na potencję – które działają najmocniej?

Zioła na potencję należą do naturalnych sposobów wzmacniania erekcji, a także wzmacniają siłę orgazmu. Wielu mężczyzn ma problem ze swoją męskością, dlatego warto skorzystać z ziół, które są tanie, a przy tym można je dostać niemalże w każdym sklepie zielarskim lub aptece. Aby kuracja przyniosła oczekiwany efekt, zioła należy stosować systematycznie. Które zioła warto stosować, aby na nowo rozbudzić apetyt na seks i tym samym sprawić, aby w sypialni znów wrzało?

Zioła na potencję – nasiona guarany

Nasiona guarany to skuteczne zioła na potencję z uwagi na fakt, że zawierają kofeinę, która zwiększa wydolność organizmu, a przy tym znacznie poprawia ukrwienie penisa, co wzmaga potencję i sprawia, że orgazm jest dłuższy i silniejszy. Mieszkańcy Ameryki Łacińskiej od najdawniejszych czasów spożywają zmielone nasiona guarany wymieszane z wodą, ponieważ usuwają zmęczenie, poprawiają pamięć i koncentrację, a także działają stymulująco na narządy płciowe, dzięki czemu zwiększa się ochota na seks. Dlatego mężczyźni, którzy mają problemy ze swoją męskością, powinni wypróbować nasiona tej rośliny i przekonać się jaki będzie efekt.

Zioła na potencję – korzeń maca

Korzeń maca dostępny jest w sklepach lub aptekach zielarskich zarówno w sproszkowanej postaci, jak i tabletek. Maca to roślina, która niesamowicie wzmacnia organizm, poprawia ukrwienie (w tym również narządów płciowych), wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę hormonalną i narządy płciowe, dzięki czemu wzmaga ochotę na seks i pożądanie u mężczyzn.

Roślina ta jest źródłem wielu mikroelementów, aminokwasów, witamin i  minerałów. Jak przyjmować to zioło, aby działało na potencję? Najlepiej zmieszać łyżeczkę proszku z wodą i wypić ok. 15 minut przed posiłkiem, bo dzięki temu zostanie wchłonięte w większej ilości i przyniesie szybsze efekty.

Zioła na potencję – korzeń żeń – szenia

Te zioła na potencję można kupić w każdej aptece, za niewielkie pieniądze. Żeń – szeń działa pobudzająco na cały organizm, w tym na gospodarkę hormonalną. U mężczyzn wzmaga ochotę na seks i zwiększa siłę orgazmu. Poza tym, poprawia ukrwienie i wzmacnia organizm. Z tego względu, że roślina działa dość mocno pobudzająco, należy ją przyjmować z przerwami i po ok. 2 miesiącach robić przerwy.

Korzeń Żeń – szenia można zakupić w formie kapsułek lub proszku. W przypadku drugiej postaci, proszek należy zmieszać z wodą i wypić ok. 15 minut przed posiłkiem lub 2 godziny po nim. Nie warto przyjmować żadnych ziół podczas posiłku, ponieważ zostaną wchłonięte w mniejszej ilości przez organizm i tym samym efekt będzie słabszy.

Zioła na potencję – buzdyganek naziemny

To kolejna roślina z serii ziół na potencję, ale warto poznać ją bliżej z uwagi na fakt, że działa niczym naturalny hormon wzmagający potencję u mężczyzn. Gdzie tkwi sekret jej działania? Otóż w składzie znajduje się pochodna testosteronu, przez co przyjmowanie buzdyganku podnosi poziom tego hormonu i tym samym pobudza mężczyznę seksualnie i wzmaga pożądanie.

To z kolei podnosi poziom życia seksualnego. Mogą go również stosować panie z obniżonym poziomem libido, która chciałyby ożywić się w łóżku i na nowo rozbudzić w sobie pożądanie. Aby buzdyganek działał na potencję, należy go przyjmować regularnie w formie sproszkowanej (zmieszany z wodą) lub w formie kapsułkowej.

Zioła na potencję – dla kogo polecane?

Zioła na potencję przede wszystkim polecane są zarówno młodym mężczyznom, którzy chcę jeszcze bardziej pobudzić się seksualnie lub takim, którzy mają problem ze swoją męskością. Aby kuracja ziołowa przyniosła oczekiwany efekt, zioła powinny być przyjmowane systematycznie o jednakowej porze. Warto je stosować ok. 15 minut przed posiłkiem, a niektóre na czczo, bo to podnosi poziom wchłanialności do organizmu i przyspiesza efekt w postaci ochoty na seks.

Podobne artykuły