strefy erogenne u mężczyzn

Strefy erogenne u mężczyzn – gdzie je znaleźć?

Strefy erogenne u mężczyzn najczęściej kojarzone są z penisem i genitaliami. Prawdą jest, że pieszczenie tych miejsc sprawia niesamowitą przyjemność, ale na ciele mężczyzny istnieją też inne obszary, które warto znać, aby stopniowo budować napięcie seksualne i tym samym zwiększać apetyt na seks. Poznaj mapę erogennych miejsc na ciele mężczyzny oraz dowiedz się, jak je pieścić, aby zapewnić mu maksymalne doznania.

Strefy erogenne u mężczyzn – czym dokładnie są?

Na ciele mężczyzn znajduje się o wiele mniej miejsc erogennych niż u kobiet, ponieważ stanowią one zaledwie 3%, podczas gdy u kobiet, aż 15%. Należy pamiętać, że pieszczenie poszczególnych stref erogennych u mężczyzn może wywołać różne doznania. Na przykład: stymulowanie penisa zębami dla jednego mężczyzny jest niesamowitą przyjemnością i prowadzi do wytrysku, podczas gdy u innego może wywołać ból. Dlatego warto poznać te magiczne miejsca na ciele kochanka, aby wiedzieć, które pieszczoty sprawiają mu największą przyjemność. Gdzie znaleźć te miejsca?

Strefy erogenne u mężczyzn – usta

Usta to chyba najbardziej rzucająca się w oczy strefa erogenna u mężczyzn. Dlatego warto je namiętnie całować, pieścić języczkiem lub delikatnie przygryzać. Umiejętne stymulowanie w ten sposób pozwala stopniowo zwiększać podniecenie partnera i tym samym przejść do kolejnego etapu. Chyba nie ma na świecie mężczyzny, który nie lubiłby tego typu namiętnych pocałunków. Podobnie rzeczy się mają w strefach erogennych u kobiet.

Strefy erogenne u mężczyzn – uszy

Uszy to kolejna strefa erogenna u mężczyzn, która jest mocno unerwiona. Najsilniejsze doznania możliwe są podczas całowania, lizania i delikatnego przygrywania płatków uszu. Wielu mężczyzn podczas stosunku uwielbia także szept i muskanie języczkiem środka ucha. Dlatego warto również zadbać o pieszczenie tych miejsc zwłaszcza w grze wstępnej. Uszy pozwalają usłyszeć facetowi przyspieszony oddech partnerki, co niesamowicie mocno go podnieca i buduje napięcie seksualne.

Strefy erogenne u mężczyzn: głowa, szyja ramiona

Te miejsca warto masować i pieścić ustami, ponieważ pozwalają niesamowicie mocno rozluźnić się facetowi i tym samym ma przyjemniejsze doznania seksualne. Dlatego warto je delikatnie drapać, masować i całować podczas gry wstępnej. Niesamowicie wrażliwa strefa erogenna u mężczyzny znajduje się między żuchwą a jabłkiem Adama, dlatego warto go pieścić ustami lub delikatnie masować swoją twarzą. U wielu facetów wywołuje to silne podniecenie, a nawet erekcję.

strefy erogenne mężczyzn

Strefy erogenne u mężczyzn – sutki

Sutki to kolejne wrażliwe miejsce, dlatego podczas pieszczot należy uważać, aby nie sprawić partnerowi bólu, gdyż to mogłoby go zniechęcić do dalszych igraszek seksualnych. Jedni mężczyźni lubią, gdy partnerka pieści ich sutki wyłącznie oddechem, inni, gdy je liże, a jeszcze inni, gdy je przygryza.

Dlatego powinnaś odkryć, jakie pieszczoty sutków lubi Twój partner. Należy pamiętać, że sutki to niesamowicie wrażliwa strefa erogenna u mężczyzn, dlatego warto zwiększać intensywność stymulacji tych miejsc stopniowo, zaczynając od delikatnych całusków, a skończywszy na przygryzaniu, jeśli Twojemu partnerowi się to spodoba.

Strefy erogenne u mężczyzn – pośladki i odbyt

Pośladki to kolejna strefa erogenna u mężczyzn, a pieszczoty przechodzące coraz bliżej odbytu wzmagają podniecenie, ponieważ to miejsce jest mocno unerwione. Dlatego, zanim przejdziesz do pieszczot odbytu swojego faceta, zacznij od delikatnego drapania, masowania i całowania jego pośladków, a następnie powoli zbliżaj się do pieszczot odbytu. Jeśli masz na tyle odwagi, to w końcowej fazie możesz go muskać ustami lub lizać językiem.

Niektórzy mężczyźni lubią, gdy kobieta powoli wsadza im palec w tyłek i delikatnie nim wierci, pomimo że niewielu się do tego przyznaje. Pamiętaj, aby robić to stopniowo, bo Twój facet raczej nie będzie zachwycony, jeśli znienacka wepchniesz mu palec w odbyt. Dlatego, zanim dojdzie do tego etapu to namiętnie i delikatnie pieść tę strefę erogenną u swojego mężczyzny.

Strefy erogenne u mężczyzn – okolice krocza

To najważniejsza strefa erogenna u mężczyzn, która pozwala szybko osiągnąć podniecenie. Jeśli nie macie ochoty na długą grę wstępną, to możesz od razu przejść do pieszczenia okolic krocza swojego faceta. To sprawi, że w szybkim tempie stanie się gotowy do działania w łóżku. Na początku zajmij się całowaniem i lizaniem okolic krocza, powoli przechodząc do penisa.

Możesz także używać rąk do masowania tej strefy erogennej, aby wzmocnić doznania. Pamiętaj, że wielu mężczyzn jest wrażliwych na punkcie swoich jąder, więc ich pieszczenie zębami może nie przynosić im przyjemności. Dlatego powoli odkrywaj i obserwuj, jak Twój facet reaguje na poszczególne pieszczoty.

Jeśli zdecydujesz się przejść do pieszczot penisa i prącia to pamiętaj, aby robić to delikatnie i stopniowo zwiększać intensywność, bo to pozwoli Ci budować coraz silniejsze napięcie seksualne. Pamiętaj, że zbyt silne pieszczoty penisa mogą doprowadzić do wytrysku i tym samym zbyt wcześnie zakończyć stosunek seksualny. Dlatego, jeśli pieszczenie penisa i okolic krocza traktujesz jako grę wstępną do tradycyjnego seksu, to rób to z wyczuciem.

Strefy erogenne u mężczyzn choć niedoceniane, są tak samo wrażliwe jak u kobiet, dlatego warto posiąść wiedzę na ten temat i zastosować ją podczas łóżkowych igraszek.

Podobne artykuły