seks w wodzie

Seks w wannie – odskocznia od nudy w łóżku

Seks w wannie stanowi dla wielu par odskocznię od nudy, która po pewnym czasie wkrada się w życie seksualne. Jeśli do tej pory nie próbowaliście kochać się w wannie to najwyższy czas to zmienić, ponieważ doznania mogą być  o wiele silniejsze niż w tradycyjnym łóżku. Woda dodatkowo stymuluje organizm i wzmaga podniecenie, a widok mokrych ciał wzmacnia napięcie seksualne. Co warto wiedzieć o seksie w wannie, aby czerpać z niego największą rozkosz i doświadczyć niezapomnianych doznań?

Seks w wannie – gra wstępna i stworzenie atmosfery

Seks w wannie może być traktowany zarówno jako gra wstępna lub jako stosunek sam w sobie. Bez względu na to, warto na początku stworzyć romantyczną atmosferę, która podniesie poziom hormonów, zbuduje napięcie seksualne i pobudzi zmysły, dzięki czemu seks stanie się prawdziwą rozkoszą. W tym celu należy pamiętać, aby woda miała odpowiednią temperaturę dla obojga kochanków. Nie powinna być za gorąca, ani za chłodna, bo to może zepsuć apetyt na igraszki. Jeśli w trakcie zabaw w wannie poczujesz, że woda stała się zbyt chłodna to odkręć kurek z ciepłą wodą, aby ,,ocieplić” atmosferę.

Warto zapalić w łazience świece o ulubionym zapachu, które pobudzą zmysły i wprowadzą romantyczną atmosferę. W filmach często można zobaczyć romantyczne sceny, gdzie kochankowie piją w wannie szampana i jedzą truskawki, a wokół palą się zapachowe świece. Możecie także wsypać do wody płatki róż lub wlać olejek, który pobudzi zmysły węchu. Warto zadbać o to, aby zapach świec i olejku był spójny, bo inaczej może stać się zbyt intensywny i zepsuć romantyczną atmosferę.

Kolejnym sposobem, który sprawia, że seks w wannie staje się rozkoszny, jest olejek do kąpieli. Wzajemne namydlanie swoich ciał pobudza zmysły i pozwala pieścić strefy erogenne na ciałach partnerów, co powoduje coraz silniejsze podniecenie.

Seks w wannie a antykoncepcja

Podczas seksu w wannie należy pamiętać o antykoncepcji, aby nie doszło do niespodzianek. Niestety prezerwatywa nie zdaje egzaminu ponieważ w wodzie łatwo może się zsunąć z penisa. Poza tym jej utrzymanie na swoim miejscu może być trudne i powodować dekoncentrację partnera, co zepsuje atmosferę. Dlatego podczas seksu w wannie o wiele lepszym rozwiązaniem są tabletki antykoncepcyjne.

seks w wannie

Seks w wannie a nawilżenie pochwy

Wbrew pozorom seks w wannie nie zwiększa nawilżenia pochwy, a wręcz przeciwnie. Woda wysusza jej okolice i tym samym powoduje podrażnienia, które mogą zniechęcić kobietę do kolejnych igraszek. Dlatego warto zadbać o nawilżenie pochwy przed stosunkiem w wodzie za pomocą odpowiednich wodoodpornych lubrykantów. Te uchronią przed wysuszeniem i podrażnieniami, a także sprawią, że zwiększy się poślizg penisa w pochwie, co zapewni silniejsze doznania erotyczne podczas stosunku.

Seks w wannie – kup matę antypoślizgową

Seks w wannie daje niesamowitą rozkosz, ale należy pamiętać o powierzchni wanny, która pod wpływem olejków lub mydła może stać się śliska. Dlatego warto zaopatrzyć się w matę antypoślizgową, która nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale także komfort podczas siadania ponieważ jej powierzchnia jest miękka.

Seks w wannie a rozkoszne pieszczoty Po?

Po zakończonym seksie w wannie warto zadbać o odpowiednie nawilżenie ciała. Przebywanie w wodzie wysusza skórę kochanków i pochwę kobiety, dlatego warto oddać się przyjemności masażu, podczas którego druga strona wciera balsam nawilżający w skórę. Po takim zakończeniu kąpieli można ponownie rozpocząć igraszki, tym razem w sypialni.

Seks w wannie – najlepsze pozycje seksualne

Podczas seksu w wannie znakomicie sprawdzają się pozycje, w których partner siedzi oparty o wannę, a partnerka znajduje się na nim. Takie pozycje pozwalają na wzajemne pieszczoty podczas stosunku, a także stymulację stref erogennych, co zwiększa siłę doznań i zapewnia prawdziwą rozkosz. W takich pozycjach możliwa jest również stymulacja puktu G kobiety. Jeśli do tej pory nie próbowaliście seksu w wannie to najwyższy czas to zrobić, aby urozmaicić życie erotyczne.

Podobne artykuły